Relacja z III Rajdu Zimowego, 10-12 lutego 2012
Zapraszamy do obejrzenia relacji z III Rajdu Zimowego, który odbył się w dniach 10-12 lutego 2012.
Zapraszamy do obejrzenia relacji z III Rajdu Zimowego, który odbył się w dniach 10-12 lutego 2012.
Ogłaszamy zbiórkę zdjęć wykonanych podczas rajdów zorganizowanych przez SKPG „Harnasie” w przeciągu ostatnich 45 lat!
Najlepsze zdjęcia mają szansę trafić do galerii na naszej stronie, a autorzy 3 najlepszych zdjęć otrzymają od nas cenne upominki! Dla najlepszych m.in. bon upominkowy do zrealizowania w sklepie TUTTU (http://www.tuttu.pl/) o wartości 50zł!
Nie byłeś jeszcze z nami na rajdzie?
Nic nie szkodzi! Zdjęcia można przesyłać do końca kwietnia, a nasz następny rajd – Rajd na Powitanie Wiosny – już 24-25 marca więc będziesz miał szanse wziąć udział w konkursie!!!
Na Wasze zdjęcia czekamy do końca kwietnia! Wysyłajcie je na adres mailowy: galeria@skpg.gliwice.pl
Więcej informacji wraz z regulaminem konkursu na stronie: https://www.skpg.gliwice.pl/kolo/galeria/
Blachowanie dla kursu przewodnickiego 2010/11 odbędzie się 25.02.2012 w schronisku PTSM w Soblówce. Schronisko ma do dyspozycji 62 miejsca plus miejsca na podłodze.
Szczegółowe informacje i zapisy prowadzimy na forum kołowym w dziale Wydarzenia i wyjazdy kołowe.
Uwaga SKPX-y! Tegoroczny KWADRATLON odbędzie się w dniach 17-18 marca 2012 r. w schronisku PTSM Zaolzianka w Istebnej
Udział w imprezie kosztuje 25 zł.
Możliwość dodatkowego noclegu z piątku na sobotę, płatny osobno 18 zł.
Prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa (wraz z informacją kiedy przyjedziecie czy w piątek czy w sobotę) pod adresem grazyna.tkocz@gmail.com
Serdecznie zapraszamy
SKPG „Harnasie”
W numerze:
WYCIECZKA W APENINY ŚRODKOWE – Piotr Piwczyk
PIERWSZE WIEŚCI O 45-LECIU
Aby pobrać PDF z najnowszym numerem kliknij tutaj.
W dniu 17 lutego 2012 (piątek) o godz. 17.30 odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zebranie Stowarzyszenia SKPG „Harnasie”. Głównym celem zebrania będzie formalny wybór władz powstałego niedawno Stowarzyszenia, w celu uaktualnienia KRSu.
Walne Zebranie po raz pierwszy odbędzie się w nowym miejscu – sali teatralnej Centrum Organizacji Studenckich „Mrowisko” przy ulicy Pszczyńskiej w Gliwicach (dawna stołówka).
Wszystkich prosimy o przybycie.
UWAGA (dotyczy osób, które były nieobecne na Zebraniu Założycielskim w sierpniu):
Branie czynnego udziału w obradach wymaga zapisania się do Stowarzyszenia. Zgodnie z obowiązującym statutem Stowarzyszenia:
64. Dotychczasowi członkowie Studenckiego Koła Przewodników Górskich „Harnasie” wymienieni w załączniku nr 2 (lista dotychczasowych członków Koła) po złożeniu deklaracji członkowskiej stają się zgodnie z wcześniej posiadanymi uprawnieniami członkami zwyczajnymi, członkami seniorami lub członkami honorowymi SKPG z zachowaniem numeracji odznak przewodnickich.
Na zebraniu będą dostępne deklaracje. Każdy, kto przyjdzie i złoży swój podpis, stanie się pełnoprawnym członkiem Stowarzyszenia.
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.