Mammuthus 177, październik 2011
W numerze:
ERG 2011 – Krzysztof Krawiec
CVRSNICA cz. 1 – Wojtek Spała
TO BYŁO / TO BĘDZIE
Aby pobrać PDF z najnowszym numerem kliknij tutaj.
W numerze:
ERG 2011 – Krzysztof Krawiec
CVRSNICA cz. 1 – Wojtek Spała
TO BYŁO / TO BĘDZIE
Aby pobrać PDF z najnowszym numerem kliknij tutaj.
Przypominamy, że jutrzejsze zebranie odbędzie się wyjątkowo w naszej nowej siedzibie w Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko”. Jest to na razie jednorazowa zmiana miejsca naszych wtorkowych zebrań. Kolejne zebrania będą póki co nadal odbywały się w KW.
Lokalizacja CKS „Mrowisko”: mapa
Namiary:
CKS „Mrowisko” mieści się w wyremontowanym budynku stołówki studenckiej przy ul. Pszczyńskiej 85 (patrz mapa). Wejście do budynku jest od strony Lidla, a nie jak to było do tej pory od strony ulicy Pszczyńskiej. Po wejściu, należy skierować się na pierwsze piętro i dalej na korytarz w kształcie litery L. Z korytarza wchodzi się do przeszklonych pomieszczeń poszczególnych organizacji. Nasze pomieszczenie znajduje się na rogu litery L.

Na najbliższym zebraniu zapraszamy wszystkich do krainy fjordów i trolli. Dzięki tanim lotom z Polski do Sandefjord, Bergen czy Stavanger, te rejony są bardziej dostępne niż kiedykolwiek wcześniej. Warto więc dowiedzieć się nieco więcej o miejscach wartych odwiedzenia.
Do Norwegii zabiorą Was: Justyna Kołodziej, Krzysiek Krawiec i Piotrek „Metzger” Latusek. Zebranie rozpocznie się jak zawsze ok. 17:30, początek prelekcji ok. godziny 17:45.
Zapraszamy!!
Nowy kurs będzie prowadzony według rozporządzenia Ministra Sportu i Turystyki z dnia 4 marca 2011r. w sprawie przewodników turystycznych i pilotów wycieczek i będzie obejmować całe Beskidy, od Ustronia po Wołosate. W programie kursu przewidziane są wyjazdy m.in. w Beskid Śląski, Żywiecki, Gorce i Bieszczady. Kurs rozpocznie się na wiosnę 2012 a zakończy w grudniu 2013. Więcej informacji będzie się pojawiać w miarę zbliżania się terminu rozpoczęcia. Pytania można kierować na adres rada(at)skpg.gliwice.pl
W numerze:
HARNASIE NA WAKACJACH – praca zbiorowa
Aby pobrać PDF z najnowszym numerem kliknij tutaj.
Rajd Złota Jesień z Harnasiem, 8-9 października 2011 pt. „Jesienny rajd filmowy”
Wielkimi krokami zbliża się rok akademicki, a wraz z nim nasze kolejne rajdy studenckie. Na pierwszy z nich Studenckie Koło Przewodników Górskich „Harnasie” zaprasza już 8 października!
Rajd dla studentów Politechniki Śląskiej, absolwentów i wszystkich innych…
Trzy trasy do wyboru (dwie piesze i jedna rowerowa):
1. Trasa „Historyczna”:
Z Węgierskiej Górki przez Żabnicę, Halę Boraczą i Redykalny
Zapisy: Maciek Sekulski
Kontakt: email: macieksekula@poczta.fm
2. Trasa „Hallo Halo!”:
Ze Złatnej Huty przez Rysiankę, Lipowską i Redykalny
Zapisy: Jarek Rak
Kontakt: tel. 600 208 762, email: jaraczek@gmail.com
3. Trasa „Dwa Kółka”:
Trasa rowerowa, długość zależna od pogody i kondycji uczestników
Zapisy: Michał Tomczak „Bażant”
Kontakt: tel. 514 648 846, email: bazant@kolar.pl
Meta: Chata na Zagroniu
Na mecie: ciepły posiłek, WARSZTATY FILMOWE, konkursy z nagrodami m.in. konkurs na najfajniejsze przebranie postaci filmowej, a także nocny seans filmowy z popcornem!
CENA: 26,99 zł
Organizatorzy zapewniają: nocleg w warunkach turystycznych, ciepły posiłek na mecie, profesjonalną opiekę przewodnicką na trasach, bilet wstępu na imprezę.
Cena nie zawiera ubezpieczenia uczestników.
Organizator: Justyna Kołodziej
Kontakt: tel. 500 182 823, e-mail: kolodziejustyna@gmail.com
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.